Ужгородка

Новини Закарпаття

Дяченко: Ми здали США наші відносини з Китаєм в якості безкоштовного подарунка

В України з Китаєм почали погіршуватись стосунки після 2014 року, ми просто подарували свої відносини з Китаєм США і нічого на заміну не отримали.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Оленя Дяченко.

“З Китаєм погано почалось одразу після 2014 року, коли з кредитом не дуже добре ми вчинили і від Шовкового шляху ми відмовились, далі ми свої відносини з Китаєм здали Америці в якості такого безкоштовного подарунку”, – сказала Дяченко.

Також вона додала, що через заборону надавати українцям газ внутрішнього видобутку, зросли тарифи.

“Ми заборонили газ внутрішнього видобутку давати населенню, зросли тарифи, це зафіксовано в меморандумі. У влади зв’язані руки, вони тепер не можуть фізично знизити тарифи, вони вимушені нам брехати, що це демократична ціна. Але це ж відіб’ється на соціальних настроях уже восени”, – зазначила вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору