Ужгородка

Новини Закарпаття

Дяченко: Байден вже показав, що не готовий сваритися з Росією

Політичний експерт Олена Дяченко заявила, що президент США Джо Байден не планує погіршувати відносини з Російською Федерацією.

Про це вона повідомила в прямому ефірі на телеканалі НАШ 19 липня.

Тема: Зеленський має зустрітися з Байденом наприкінці липня або на початку серпня.

“Мені здається, що питання не “що загрожує”, а “що ми хочемо в результаті цієї зустрічі отримати”. Отримати якісь гроші в кредит в обмін на цю концепцію антиросія? Мені здається, що Байден показав, що не готовий сваритися з Російською Федерацією в рамках цієї застарілої “Порошенківської” історії. Ми США заздалегідь здали все, що могли: подарували історію з сином Байдена і корупційними обвинуваченнями, з плівками, на ких зафіксований Байден”, – розповіла вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору