Ужгородка

Новини Закарпаття

Нестасе: Чаус рано чи пізно з’явиться, ми знаємо, що він на території України

Депутат парламенту Молдови,  голова парламентської комісії з розслідування викрадення судді Миколи Чауса Василь Нестасе заявив, що український суддя точно знаходиться в Україні, а коли він з’явиться – питання часу.

Про це він розповів в прямому ефірі на телеканалі НАШ 20 липня.

“Хочу сказати, що ми 9 липня закінчили діяльність нашої комісії. Доповідь про роботу ми вже зареєстрували в парламент. Ми запропонували наступному парламенту продовжити нашу роботу. Щодо легалізації Чауса — у кожному початку є свій кінець. Має прийти той час, коли Чаус з’явиться. У якій формі, де його будуть легалізувати — це вже інша справа, але після нашої роботи ми встановили, що Чаус знаходиться в Україні”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору