Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук: Скоро у нас закінчиться історія з міфічним європейським газом

Політичний експерт Дмитро Корнійчук у прямому ефірі на телеканалі НАШ заявив, що існує пряма конкуренція між українським ГТС та “Північним потоком”.

ЗМІ: США та Німеччина найближчими днями оголосить угоду щодо “Північного потоку-2”.

“Південний потік не є конкурентом газотранспортній системі України, навіть якщо брати родовище газу. У нас пряма конкуренція між нашим ГТС та “Північним потоком”. Проблема полягає в тому, що ми не розуміємо, що скоро у нас закінчиться історія з європейським газом. Міф, який у 2015 році придумав Яценюк про те, що ми купуємо міфічний європейський газ. Ті, хто розбирається, як працює газотранспортна система, знають, що насправді ми брали газ з транзитної труби і видавали його за європейський”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору