Ужгородка

Новини Закарпаття

Справа “Роттердам+” заполітизована й це визнають навіть міжнародні інституції, – адвокат

Справа “Роттердам+” заполітизована і це визнано не лише в Україні, а й міжнародними інституціями.

Таку думку висловила у прямому ефірі телеканалу НАШ адвокат сторони захисту у справі “Роттердам+” Ірина Одинець.

“Справа “Роттердам+” заполітизована більше того це визнають не лише в Україні, а й міжнародними інституціями. Наприклад, Інтерпол відмовив в екстрадиції осіб у зв’язку з тим, що ця справа є політичною”, – зазначила Одинець.

Також вона додала, що феросплавні заводи маніпулюють справою “Роттердам+”.

“Наскільки нам відомо зі ЗМІ, вже чотири роки дуже потерпіли нікопольський та запорізький заводи феросплавів, які єдині в Україні думають, що вони потерпілі, але жодної експертизи до справи не долучено про розмір їх збитків. Проте саме вони педалюють скасування постанов про закриття цієї справи”, – розповіла вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору