Ужгородка

Новини Закарпаття

Герман про Чауса: українська влада думає, що одним скандалом можна перекрити інший

Українській владі потрібно працювати над незалежними судами, без яких ми не побудуємо самостійну державу, а не розмінюватися на дрібні історії як, наприклад, про викрадення екс-судді Миколи Чауса.

Таку думку висловила у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-нардеп Ганна Герман.

“Українській владі здається, що одним скандалом можна перекрити інший і все забудеться. Ні, воно складається у візерунок і цей візерунок є дуже не привабливий, його бачить все світ і на Заході, і на Сході. Що Україні потрібно в такому випадку? Це незалежні суди, без яких ми не побудуємо самостійну державу і ось над чим потрібно працювати, а не розмінюватись на якісь дрібні історії”, – розповіла Герман.

Також вона зазначила, що коли віддали право назначати суддів в Україні Заходу, то це ознака розпаду нашої держави.

Зазначимо, президент Молдови Майя Санду прокоментувала ситуацію з Чаусом. Вона пообіцяла обговорити це питання з українською стороною.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору