Ужгородка

Новини Закарпаття

Найбагатша людина світу Безос летить у космос: хто долучився до космічної подорожі

Суборбітальна ракета-“стрибун” New Shepard вперше в історії компанії Blue Origin виводить на космічну висоту капсулу з людьми. У складі екіпажу найбагатша людина світу Джефф Безос.

Про це повідомляє BlueOrigin.com.

Зазначається, що ракета злетить, досягне приблизно 40 км висоти, після чого від неї відокремиться капсула. Обидві частини піднімуться по інерції до точки апогею, після чого почнуть вільне падіння і зроблять посадку.

Зокрема, у пасажирів буде близько 4 хвилини невагомості, під час польоту вони випробують перевантаження в 3 g, а при посадці – 5,5 g.

Так, до екіпажу входять: 

  • голова компанії Blue Origin Джефф Безос;
  • його 53-річний брат Марк Безос, фінансист-мільйонер, керуючий Bezos Family Foundation;
  • 82-річна екс-інспектор з безпеки польотів Уоллі Фанк, яка 50 років тому пройшла в проект жінок-астронавтів Mercury 13, але через політику NASA в космос не потрапила: програму згорнули;
  • 18-річний майбутній студент фізмату Університету Утрехта і початківець пілот Олівер Деем з Нідерландів: він полетить замість аноніма, який вирішив злітати на іншому рейсі. Це син мільярдера, голови інвесткомпанії Somerset Capital Partners.

Як НАШ повідомляв раніше, Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку ухвалив рекомендацію, щоб надати Державному космічному агентству спеціальний статус.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору