Ужгородка

Новини Закарпаття

Що ми будемо робити, якщо всі російськомовні українці почнуть брати паспорти РФ?, – Герман

Президент Росії Володимир Путін може зробити спрощену систему отримання паспортів і українці самі захочуть собі ці паспорти, після закону “Про корінні народи України”, але наша влада про таку проблему не думає.

Так висловилась у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Ганна Герман.

“Після ухвалення закону “Про корінні народи” в Україні дуже багато російськомовних українців, українців, які вважають себе росіянами, але є громадянами України, будуть думати про те, як взяти російський паспорт. А якщо Путін зробить такі умови, коли люди зможуть за спрощеною процедурою брати російські паспорти, то ми будемо мати пів України російських громадян. Що ми тоді будемо казати і робити?”, – розповіла Герман.

Також вона додала, що ми не можемо сьогодні робити таких страшних дурниць з народом, тому що це веде нас до катастрофи.

“Ми сьогодні говоримо про проблему російських громадян на Донбасі, яких ми не мали ще перед Революцією Гідності. У нас були всі громадянами України”, – зазначила вона.

Зазначимо, що жителі так званого ОРДЛО з російськими паспортами голосуватимуть на виборах до Держдуми онлайн. Про це повідомляють медіа з посиланням на проект постанови російської центральної виборчої комісії.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору