Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов: Що означає змінити геополітичний курс на Китай? Це просто хайп

Заяви про те, що Україна може змінити геополітичний курс із Заходу на Китай — це просто хайп.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу журналіст Юрій Молчанов.

“Ми звикли до того, що у нас політика перетворилась у медіа шоу, коли ми можемо говорити, створювати ефект, отримувати бали, рейтинги, хайпувати. Але, що означає розвернути геополітичний чи економічний курс країни на Китай? Про що ми говоримо? Зараз це просто хайп ні про що. Насправді логіка в словах закладена правильна, Арестович мислить логічно, якщо ми не домовились із Заходом тоді нам логічно намагатися переорієнтуватися на Схід”, – сказав Молчанов.

Також він додав, що заява спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича була розрахована на пересічного глядача, який не розуміється в політиці.

“Його заява на що була розрахована? Що це почують американці і МВФ, вони злякаються і будуть з нами по іншому поводитись? Це абсурд”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору