Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні існує загроза виникнення “вибухових темпів” зростання захворюваності на COVID

Наявні оперативні епідемічні дані дозволяють стверджувати про завершення фази спадання захворюваності на COVID-19 в Україні.  За останній тиждень зросли одразу три ключові епідемічні показники. 

Про це повідомляє прес-служба НАН України. 

Зазначається, що наразі захворюваність зростає в термінах тижневого порівняння, попри все ще низький її рівень, та існує загроза виникнення “вибухових темпів” такого зростання. 

Зокрема, як наголосили у НАН,  стурбованість викликає те, що за останній тиждень зросли одразу три ключові епідемічні показники, що відображають епідемічну динаміку найшвидше: кількість позитивних ПЛР-тестів, кількість нових госпіталізацій і кількість нових зареєстрованих випадків хвороби.

“Хоча вибухового зростання не спостерігається в жодному регіоні, але темпи тижневого зростання збільшувалися в останні дні, тому ймовірність пришвидшення зростання є досить високою”, – йдеться у повідомленні. 

До зростання також перейшла частка позитивних результатів тестування. В середньому за останні 7 днів вона склала 2,44% проти досягнутого 9 днів тому мінімального значення у 2,08%, і таке значення є найбільшим з 2 липня 2021 року. Водночас, щоденне число летальних випадків незначно знизилось у тижневому усередненні.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні скасували запис на вакцинацію проти коронавірусу через додаток “ДІЯ” Це пов’язано з початком п’ятої хвилі вакцинації.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору