Ужгородка

Новини Закарпаття

Адвокат Ростислав Кравець: СБУ знає, де знаходиться викрадений суддя Чаус

Служба безпеки України знає, де знаходиться викрадений екс-суддя Микола Чаус, але посилається на те, що це таємниця досудового слідства.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу адвокат, юрист Ростислав Кравець.

“Служба безпеки України з огляду на їх відповіді мають дані, де Чаус зараз знаходиться. Ми відправляли відповідні запити до СБУ безпосередньо до слідчих, які проводять розслідування стосовно викрадення Чауса і перетину кордону і відправляли запити до голови СБУ після заяв молдовських парламентарів, які прямо стверджували, що домовляв про викрадення голова СБУ. Отримали відповіді, де СБУ повідомляють, що вони наразі проводять розслідування і не можуть розголошувати інформацію про знаходження Чауса, тому що це є таємниця досудового слідства”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору