Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова о скандале после публикации: Заинтересованные лица таким образом борются с нами за определенную аудиторию

Журналістка Світлана Крюкова заявила, що її публікація набула великого резонансу в мережі завдяки зацікавленим особам, які намагаються таким чином боротися за певну аудиторію. 

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

“Я не відмовляюся від своєї публікації, я розумію, до якого масштабного скандалу вона привела. Я розуміла і усвідомлювала, що я робила, коли я це робила. Мені дуже приємно, що моя редакція зайняла позицію, яку вона зайняла. І я ні на секунду не сумнівалася, що ситуація буде розвиватися саме так, що ми залишимося монолітним виданням з різними точками зору. Не дивлячись на те, що у мене з моїм керівником Ігорем Гужвою не збігаються оцінка багатьох політичних подій, він з повагою ставиться до мене як до професіонала, а я з повагою ставлюся до нього”, – сказала Крюкова.

За словами журналістки, її пост набув такого масштабу завдяки зацікавленим особам, які намагаються таким чином боротися з як з конкурентами за певну аудиторію.

“Я прекрасно розумію, що навколо цього скандалу, який набув такого масштабу, і він не випадково отримав такий масштаб, тому що вже тиждень не вщухає історія навколо одного поста. До речі, оцініть свободу слова. Я розумію, що він придбав такий масштаб не без участі деяких зацікавлених людей, які намагаються з нами таким чином боротися, як з конкурентами за певну аудиторію. Але оцінку і коментар з ідеологічної частини мого поста я дам трохи пізніше, коли вщухне цей скандал, для того, щоб його не розпалювати ще більше, ображаючи наших читачів”, – зазначила заступник головного редактора Страна.UA.

Нагадаємо, що на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналістка Світлана Крюкова різко розкритикувала статтю президента Російсько Федерації Володимира Путіна про Україну, після чого потрапила під шквал критики. Світлана Крюкова про своє резонансному пості: Він придбав такий масштаб завдяки зацікавленим особам, які намагаються таким чином боротися з нами, як з конкурентами.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору