Ужгородка

Новини Закарпаття

Камельчук: Електроенергія дешевше вже не буде

В Україні в електроенергію потрібно вкладати гроші, якщо ми хочемо мати свою генерацію, бо без модернізації зниження тарифів не відбудеться.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу нардеп від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук.

“Якщо реально дивитися на ситуацію, то ми тарифи сильно не знизимо без двох моментів — це не модернізувавши теплоенергетику та всі мережі водопостачання. З ціною електроенергії я сумніваюсь взагалі, що вийде питання про якесь зниження. Тому що ми, ще не об’єднані з Європою за мережею, але за цінами ми рухаємось в той бік і як тільки ми з’єднаємось з Європою, в нас ціни будуть вирівнюватись, але дешевшати електроенергія не буде”, – розповів нардеп.

Також він додав, що не вірить в зниження тарифів без модернізації.

“Атомна енергетика понад 50% генерації, щоб її модернізувати у фонді грошей ніхто не збирав, а якщо ми хочемо її залишити, то на неї потрібно відкладати кошти вже давно. Тому дешевше вона не буде, якщо ми хочемо залишитись зі своєю генерацією, то нам варто в неї вкладати гроші”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору