Ужгородка

Новини Закарпаття

Це злочин: Шахов та Камельчук про схеми з постачання вугілля з ОРДЛО в Україну

Народні депутати Юрій Камельчук (“Слуга народу”) і Сергій Шахов (“Довіра”) розповіли про схеми з постачання вугілля з ОРДЛО в Україні.

Свою думку вони виразили в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Закуповується зараз вугілля, на Донбасі тисячі копанок, закуповується з окупованих територій. Це злочин, який робиться проти України і роти нашої вугільної галузі. Завозиться через Білорусь”, – розповів Шахов.

Депутат від “Слуги народу” також підтвердив таку інформацію:

“Це було. Зараз вони можуть об’їжджати. Я не можу підтвердити схем, як вона працює, але можу підтвердити інше – вугілля, якого не вистачає, переважно завозиться з Казахстану. Є розумники, які під виглядом ніби-то казахстанського вугілля намагаються провезти те, про що ми зараз говоримо. За це треба карати”.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору