Ужгородка

Новини Закарпаття

У Москві роздратовані тим, що їм не вдався їх сценарій щодо України, – політолог

Росія з червня 2021 року проводить шалену пропагандистську атаку по українській темі – це означає, що у Москві роздратовані тим, що не вдалося реалізувати свій план щодо України.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Володимир Фесенко.

“У 2014 році були плани створення так званої “Новоросії” фактично це був план розколу України, створення проросійської частини України. Але ці плани не були реалізовані і це дуже вагомо. Те, що Росія не пішла далі  і не вдалося розколоти Україну – це вже вагомий результат”, – сказав політолог.

Також він додав, що з червня Росія проводить активну пропагандистську політику щодо України.

“Зверніть увагу, що з 22 червня по сьогоднішній день ми бачимо шалену пропагандистську атаку Росії по українській темі – це і низка статей Путіна, інтерв’ю Козака та інше. Все це означає, що у Москві роздратовані  і незадоволені тим, що їм не вдалося реалізувати свій сценарій по Україні”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору