Ужгородка

Новини Закарпаття

США брешуть, як сивий мерин, коли мова йде про їх національні інтереси, – політтехнолог

Політтехнолог Тарас Загородній заявив, що США діють виключно у своїх національних інтересах, тому вважає, що українців “просто розводять”.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

ЗМІ: Німеччина вимагатиме від Росії транзит шаху продовжити через Україну на 10 років.

За його словами, призначення українських чиновників приймається через посольство.

“Мене завжди дивувало, коли були новин щодо Байдена. Всі кричали: “Ось Байден прийде, як він так класно говорив про Росію”. Все, що в цьому договорі, я не вірю жодному слову. Слід розуміти, коли йдеться про національні інтереси, вони брешуть як сивий мерин. Головне, що не запроваджувати санкції проти Німеччини. Все інше – просто брехня. На красиво розводять. Туди вклали тільки прямих субсидій приблизно на 40-50 млрд доларів. Ніхто не вимагав антикорупційної реформи”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору