Ужгородка

Новини Закарпаття

“Велике будівництво” забезпечило роботою понад 200 тисяч українців, – ОП

В Україні у 2020 році зі старту президентської програми “Велике будівництво” були створені нові робочі місця для більш як 200 тисяч осіб.

Про це повідомила заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко під час Всеукраїнського форуму “Україна 30”.

“«Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тисяч працівників: робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів”, – зазначила Свириденко.

Вона також нагадала про інші програми підтримки, які стали знаковими у відповідь на кризу минулого року, пов’язану з розгортанням пандемії.

Так, грошову допомогу отримали майже 400 тисяч працівників підприємств, на яких скоротили робочий день. Сума допомоги становила в середньому 7,5 тисяч грн, а всього на програму по частковому безробіттю держава витратила майже 3 млрд грн.

Зокрема, за словами Свириденко, майже 95 тисяч безробітних пройшли торік курси у держслужбі зайнятості й за допомогою онлайн навчання. Практично кожен претендент знайшов нову роботу.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “ОПЗЖ” Юрій Бойко заявив, що українська влада замість того, щоб виконувати свої обіцянки, пішла тупиковим шляхом політичних репресій. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору