Ужгородка

Новини Закарпаття

Трудова міграція породжує серйозну проблему соціального сирітства, – Лутковська

Трудова міграція породжує проблему соціального сирітства це та межа, про яку ми маємо думати, тому що це майбутнє покоління.

Таку думку висловила уповноважений ВР України з прав людини 2012-2018 років Валерія Лутковська.

“Трудова міграція породжує проблему соціального сирітства – це кількість дітей, які виросли без батьків, тому що батьки поїхали на заробітки. Вони при цьому отримували ті гроші кошти, як пересилали батьки, тобто у них необмежений фінансовий ресурс з точки зору дитячої психології і немає батьків поруч. От соціальне сирітство – це та межа, про яку ми маємо думати, тому що це майбутнє покоління”, – зазначила Лутковська.

Також вона додала, що зростання мінімальної заробітної плати – це не зростання зарплат, а підвищення податків.

“Ми маємо також розуміти, що їде працездатне населення, більше того, їде те населення, яке могло б принести користь у нас. Якби роботодавці в чисту платили заробітну плату, був менший податковий тиск, тоді молодь залишалася б в Україні”, – розповіла вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору