Ужгородка

Новини Закарпаття

Рівень безробіття був би більше, якби не програма “Велике будівництво”, – Василевська-Смаглюк

Рівень безробіття в Україні був би більшим, якби не програма президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, яка надала роботу великій частині українців. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловила народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк. 

“Якщо ми говоримо з вами про програму “Велике будівництво”, де зайнята велика частина українського населення. Якби програми цієї не було, якби будівництво було зупинено, то рівень безробіття був би ще більше. Наразі рівень безробіття в Україні дорівнює показникам десь 2017 року. Тобто не можна сказати, що в нас сплеск безробіття. Так, це великий рівень, 10% – це багато”, – наголосила нардеп. 

Водночас, за словами Василевської-Смаглюк, перш за все треба активізувати економічне становище в Україні. 

“Звісно, потрібно активізувати економіку, чим зараз і займається Міністерство економіки. Тому що до цього, як на мене, Міністерство діяло неефективно. Пан Петрашко приходив на роботу тільки в угоду певним особам та компаніям. Це потрібно визнати й про це потрібно говорити”, – додала політик. 

Як повідомили в прес-службі Офісу президента, в Україні у 2020 році, зі старту “Великого будівництва”, були створені нові робочі місця для понад 200 000 осіб.

Водночас понад рік тому прем’єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв для українців, які залишилися без роботи через карантин, 500 тисяч робочих місць, які так і не були надані в такій кількості.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору