Ужгородка

Новини Закарпаття

Лутковська: Коли політика з’являється за столом перемовин у ТКГ – про консенсус можна забути

Коли політичні питання підіймаються за столом переговорів у Тристоронній контактній групі, то за консенсус і домовленості можна забути.

Таку думку висловила уповноважений ВР України з прав людини 2012-2018 років Валерія Лутковська.

“Як тільки політика з’являлась за столом перемовин у ТКГ, то про консенсус можна було не думати, про якісь домовленості можна було забувати. Тому виключно гуманітарні питання, долі людей, долі тих, хто має перетнути КПВВ – ці питання потрібно вирішувати, а політичні питання, мені здається, вони будуть тільки шкодити роботі”, – сказала Лутковська.

Зазначимо, що член гуманітарної підгрупи ТКГ Тетяна Іванова заявила, що засідання ТКГ було виснажливим і не сподобалося РФ та ОРДЛО.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору