Ужгородка

Новини Закарпаття

Чорновіл: Українці не вірять у краще майбутнє країни, тому виїжджають вже цілими сім’ями

Українці не вірять у краще майбутнє країни, тому виїжджають за кордон не окремими заробітчанами, а цілими родинами та працюють, щоб заробити собі європейську пенсію.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Тарас Чорновіл.

“Зараз люди крім працевлаштування за кордоном, у них з’являється ще додатковий фактор – це виїзд на постійне проживання із сім’ями, роблять трудові візи, потім підтягують родини. Насправді кількість переселенців, які виїжджають на трудову міграцію зросла щонайменше на 40%. Багато людей вже не перераховують в Україну кошти, тому що в них вже тут родини не залишилося. Португалія наскрізь заселена українськими сім’ями, а не окремими заробітчанами. Зараз почався масовий потік в Польщу родинами і родини там і живуть, і заробляють собі на європейські пенсії”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору