Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: В Україні критична ситуація з безробіттям та масштабами трудової міграції

В Україні критична ситуація з безробіттям та масштабами трудової міграції.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу економічний експерт Віктор Скаршевський.

“В Україні відбувається депопуляція і ще до цього додаємо демографічну кризу. У нас не створюються нові робочі місця, немає інвестицій, немає модернізації промисловості, не запущений досі закон “Про локалізацію виробництва” і ще багато іншого”, – розповів Скаршевський.

Також він додав, що Україна перетворилась на аграрно-сировинну країну.

“В Україні критична ситуація, а найголовніша проблема – це те, що в країні відбувається деіндустріалізація, ми стало аграрно-сировинною країною. В такій структурі економіки не потрібно так багато людей і багато людей така економіка не прогодує. Тому ми будемо і далі, на жаль, спостерігати трудову міграцію”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору