Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: Білоруське вугілля – це в кращому випадку наше з Донбасу, а в гіршому – з РФ

Білорусь не виробляє вугілля, тому те, що ми отримуємо – це в кращому випадку наше вугілля з Донбасу або в гіршому – з Російської Федерації.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу директор Українського інституту політики Руслан Бортнік.

“Білорусь не виробляє вугілля і білоруське вугілля – це в кращому випадку наше вугілля з Донбасу, тобто з іншої сторони лінії розмежування, а в гіршому випадку – це російське вугілля, напряму з Росії. Ми взагалі сьогодні, мабуть, на 60%, якщо не на 70%, залежні від Росії в плані енергоносіїв і всього іншого.  Практично вся ядерна генерація, паливні збірки зі сторони РФ, а сьогодні ми ще й втратили вугільну незалежність”, – сказав Бортнік.

Також він зазначив, що влада сьогодні має сконцентруватися на максимальному розширенні національного видобутку газу та вугілля.  

“Потрібно вирішувати цю проблему, яка гостро стоїть перед нами,  тому що енергетичні інструменти будуть використовувати проти нас чи Росія, чи західні партнери. Вони фактично регулювали рівень доходів, становище економіки через підвищення тарифів. Тарифи били не тільки по громадянах, а били по всьому виробництву”, – зауважив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору