Ужгородка

Новини Закарпаття

Допускаю, що у влади України та РФ є спільний інтерес у питанні поставок вугілля, – Бортнік

Українська влада та російська мають спільний інтерес у питанні постачання вугілля.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу директор Українського інституту політики Руслан Бортнік.

“Білоруська прокладка – це націнка, це не тільки елемент брехні, а й елемент корупції, а ця націнка у висновку відображається на ціні комунальних послуг в Україні і для населення, і для національної економіки. Нам не можуть чесно сказати, що це російське вугілля і вугілля з Донбасу, яке можна купити напряму і купити його в ціні у два рази дешевше”, – розповів Бортнік.

Також він додав, що Україна до 2016 року купувала напряму вугілля у Росії без білоруських прокладок.

“Я допускаю, що є спільний інтерес представників української влади і російської влади, і у влади яка забезпечує ці поставки”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору