Ужгородка

Новини Закарпаття

Заружко: Як тільки бідних жителів Донбасу українська влада своїми заявами не відлякує

Українська влада своїми заявами відлякує жителів Донбасу і навіть не задумується про те, що це впливає на російськомовних жителів прифронтової зони.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Валерія Заружко.

“Ті гучні висловлювання офіційних осіб на всіх рівнях, які як тільки цих бідних жителів Донбасу не відлякують, але при цьому забувають, що є ще жителі, які знаходяться в прифронтовій зоні поруч з територіями розмежування і вони також це сприймають на свій рахунок. Оскільки там живуть російськомовні люди, які живуть в дуже важких умовах і яким кожен день пояснюють, що вони якісь не такі, просто тому, що російська  їх рідна мова”, – сказала вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору