Ужгородка

Новини Закарпаття

Росія вперто стоїть на тому, що вона не сторона конфлікту на Донбасі, – Арестович

Російська Федерація вперто стоїть на тому, що вона не є стороною конфлікту на Донбасі, попри численні докази. 

Про це розповів радник української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Олексій Арестович в ефірі телеканалу НАШ.

Зокрема, представник держдепу в Україні заявив, що не бачить сенсу долучення США до Нормандського формату, бо це нічого не змінить. 

“Мабуть, він так вважає, бо навіть позиція колективного заходу, який намагається зсунути РФ у бік виконання мінських домовленостей вже сьомий рік поспіль, не дає результатів. Росія вперто стоїть на тому, що вона не сторона конфлікту, попри численні докази. І каже, що це внутрішній конфлікт”, – додав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору