Ужгородка

Новини Закарпаття

Верещук про “Північний потік-2”: У нас нелегкі часи, але катастрофи немає

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук заявила, що у питанні запуску “Північого поток-2” Україна має консультуватися зі США та Німеччиною.

Про це вона повідомила в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Тема: Берлін і Вашингтон обіцяють Україні гарантії після запуску “Північного потоку-2”.

“Як на мене, це рамкова угода. Вона звісно містить конкретні кроки, але треба ще більш детально консультуватись з нашими партнерами – з Джозефом Байденом, який представляє Німеччина і Німеччина, як вже вийде, коли вийде, бо Ангела Меркель восени вже точно не стане прем’єр-міністром. Зараз нас дійсно не легкі часи, це треба визнати та зрозуміти, що це не можна розцінювати як удар. Немає катастрофи. Ми розуміли, що таке може бути, обговорювали це не раз”, – сказала нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору