Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч: До Дня незалежності Зеленського запросять на відкриття “Північного потоку-2”

Народний депутат від фракції “ОПЗЖ” Анатолій Бурмич заявив, що домовленості, які підписують з Україною, інші країни згодом не хочуть виконувати.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Тема: Берлін і Вашингтон обіцяють Україні гарантії після запуску “Північного потоку-2”.

“Мінські домовленості теж підписували. Хтось щось перепідписував, а сьогодні виявляється ніхто не хоче виконувати. Говорити про те, що буде на підставі телефонної розмови я вважаю робота невдячна. Якби Україна всі роки виходила з власного суверенітету, інтересів українського народу, економіки і держави, ми б не сиділи тут в студії з обговоренням того питання, яке фактично закрите. Я думаю, до Дня Незалежності Зеленського можуть запросити на відкриття “Північного потоку-2”, – відмітив депутат.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору