Ужгородка

Новини Закарпаття

Влада намагається використовувати тему “Північного потоку-2”, як засіб шантажу, – політолог-міжнародник

Найголовніша проблема української влади – це те, що вона намагається використовувати тему “Північного потоку-2”, як засіб шантажу Німеччини та США.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Нам давно потрібно було визнати і чинній владі, і попередній, що ми ніяк не можемо і не могли перешкоджати будівництву “Північного потоку-2” і введення його в експлуатацію. Мені здається, що зараз наша влада за інерцією продовжує цю тему використовувати у контексті боротьби з Росією на міжнародній арені, але використовує це як засіб шантажу. Це найголовніша проблема наших зовнішньополітичних радників президента, вони намагаються через тему “Північного потоку-2″ змусити Німеччину чи США виплатити якусь компенсацію Україні чи якось переформатувати трубу”, – розповів Бузаров.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору