Ужгородка

Новини Закарпаття

Хоцянівська: Держава не допустить значного зростання тарифів

Держава не допустить значного зростання тарифів, бо вже підготовлений довгостроковий контракт з НАК “Нафтогаз України” для постачання газу.

Про це розповіла у прямому ефірі НАШого телеканалу заступник міністра розвитку громад і територій Наталія Хоцянівська.

“Я б хотіла заспокоїти споживачів, що держава не допустить значного росту тарифів. Для того, щоб запобігти значному зростанню тарифу на теплову енергію, підготовлений довгостроковий контракт з НАК “Нафтогаз України” для постачання газу для виробництва теплової енергії. Саме це убезпечить кінцевого споживача від шаленого зростання тарифів”, – розповіла Хоцянівська.

Також вона додала, що тарифи на теплоенергію та гарячу воду максимально залежні від вартості енергоносіїв.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору