Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: США будуть тиснути на Зеленського, заганяючи його в глухий кут

Сполучені Штати Америки будуть тиснути на президента України Володимира Зеленського під час зустрічі у Вашингтоні, заганяючи його у глухий кут.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Надія Савченко.

“США в певних діях може змусити Зеленського, може змусити навіть цілий парламент і уряд, але США не може змусити український народ і тому якщо українці не будуть приймати те рішення, яке у Вашингтоні вироблено для України, відповідно у нас будуть потрясіння, які не будуть задовольняти навіть США, а тим більше Європу, бо Європі не потрібна війна в Україні”, – розповіла Савченко.

Також вона додала, що Володимир Зеленський не зможе виконати те, про що його попросять на зустрічі у Вашингтоні.

“Щоб там Зеленському не порадили, я уже кажу наперед, він не може цього виконати і тепер знов він у халепі, він знов у глухому куті і хай тепер з тупика шукає вихід”, – сказала вона.

Нагадаємо, Білий дім запросив Зеленського на зустріч 30 серпня.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору