Ужгородка

Новини Закарпаття

Скарга Росії в ЄСПЛ на Україну – це мерзенний і хамський цинізм, – Савченко

Позов Російської Федерації проти України до Європейського суду з прав людини – мерзенний і хамський цинізм. 

Таку думку висловила народний депутат попередніх скликань Надія Савченко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Це мерзенний і хамський цинізм. Тут нічого додати. Якщо говорити про те, що це фіксація тої пропаганди, так вона в них діє з 2014 року, вона не змінювалася. Більшість із тих фраз, які зазначені зараз в цьому документі, числилися в моїй кримінальній справі, яка була відкрита проти мене в Російській Федерації. Там більшість фраз так і звучали – це просто штампи”, – наголосила екс-нардеп. 

Зокрема, за словами Савченко, Росія не виконала жодного рішення ЄСПЛ та прийняла в себе закон, який плює на цей суд. 

Нагадаємо, що Росія подала позов проти України до Європейського суду з прав людини. Зокрема, там заявили, що подали скаргу проти України на підставі статті 33 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору