Ужгородка

Новини Закарпаття

Смірнов: Україна втратила шанс зберегти нашу ГТС та транзит газу

Україна втратила свій шанс зберегти хоч мінімальний транзит газу через нашу газотранспортну систему.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу експерт Українського інституту майбутнього Ростислав Смірнов.

“Ми могли б виторгувати кращі умови для нас, бо зараз ми можемо залишитись  і без транзиту, і з “Північним потоком-2”. Ще на початку будівництва “Північного потоку-2″ ми мали реальні шанси залишити певний транзит, щоб як мінімум зберегти газотранспортну систему. Потрібно було зберегти мінімальний транзит для нашої газотранспортної системи”, – розповів Смірнов.

Також він додав, якщо Володимир Зеленський поїде на зустріч у США і буде знову просити про ПДЧ чи “Північний потік-2”, томи знову залишимось ні з чим.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору