Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенко: У нас з газом катастрофа, а тарифи підвищилися майже в 3 рази

В ефірі НАШого телеканалу екс-міністр соціальної політики Павло Розенко прокоментував ситуацію з газом в Україні та підвищення тарифів.

“Основа тепла для великих міст, там, де є централізовано теплопостачання – це газ. А з газом у нас сьогодні катастрофа. Мало того, що річна ціна умовно 8 гривень, то два місяці тому, коли ціна на європейських ринках була 320 доларів, то “Нафтогаз” не закачував газ, бо казав, що дорого. Сьогодні ціна 420 доларів – це 12 000 гривень за кубометр газу без ПДВ, Росія каже, що ціна не зменшиться на європейських ринках, вони будуть її тримати”, – розповів Розенко.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору