Ужгородка

Новини Закарпаття

Журавський про наслідки від “Північного потоку-2”: Українська ГТС перетвориться на металобрухт

Після запуску “Північного потоку-2” українська газотранспортна система перетвориться на металобрухт, та країна втрачатиме щонайменше 3 мільярди доларів на рік. 

Таку думку висловив доктор юридичних наук, академік Віталій Журавський в ефірі телеканалу НАШ.

“Жодної надії немає. Треба виходити з факту, що є угода між Німеччиною і Штатами. І “Північний потік-2″ ось-ось почне експлуатуватися. А це означає фактичне перетворення нашої газотранспортної системи в металобрухт і втрата щонайменше 3 млрд доларів у рік, які ми отримували, маючи статус транзитної держави. Фактично мова йде про те, що через головотяпство президента всієї команди ми втрачаємо статус транзитної держави і передаємо паличку Німеччині”, – наголосив доктор юридичних наук.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору