Ужгородка

Новини Закарпаття

Цілковитий абсурд! Це глузування з України – Долженков про угоду між США і ФРН по “Північному потоку-2”

Угода між Сполученими Штатами Америки і Німеччиною про завершення будівництва “Північного потоку-2” – це глузування з України.

Так висловився у прямому ефірі НАШого телеканалу голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“По-перше, в тій угоді немає гарантій, сторони являються єдиними у думці, що необхідно продовжити транзитний контракт після 2024 року, коли Німеччина буде використовувати всі важелі – це взагалі якось нерозумно і несерйозно звучить. Зібрались дві держави, які не мають відношення до транзиту, видобутку на території РФ і вирішили щось за Росію, не спитавши її. Фактично, це домовленість двох держав про те, що третя сторона, яка не бере участь в угоді, якимось чином підпише контракт транзиту для України для того, щоб захистити її інтереси – це просто абсурд, це глузування з України”, – зазначив Долженков.

Також він додав, що США і Німеччина показали наше місце, що будуть домовлятися за Україну і жодних гарантій нам не дадуть.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору