Ужгородка

Новини Закарпаття

Дяченко: Українська влада штучно створила завищені очікування щодо зупинки “Північного потоку-2”

Українська влада штучно створила завищені очікування про свою можливість зупинити будівництво “Північного потоку-2”.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого політичний експерт Олена Дяченко.

“Я вважаю, що українська влада штучно створила завищені очікування, пов’язані з її можливістю в принципі зупинити “Північний потік-2″ і обрала це собі в якості цілі. Замість того, щоб домовлятися про об’єми транзиту напряму з державою, яка видобуває газ, ми почали кидатися по всій галактичній проукраїнській коаліції і вимагати терміново зупинити будівництво”, – зазначила Дяченко.

Також вона додала, що Україну нічого не навчила газова війна, яка була у 2008-2009 роках.

“Не були зроблені історичні, економічні висновки з газової війни 2008-2009 років, коли Європейський Союз чітко почув від нас, що ми не гарантуємо транзит. Після цього РФ почала розробляти ідеї будівництва обхідних навколо України газопроводів”, – розповіла вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору