Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Росія шантажує Європу, щоб бистріше ввести “Північний потік-2”

Російська Федерація шантажує Європу, щоб швидше ввести “Північний потік-2”.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив глава політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“Оскільки ми виконуємо вимоги МВФ про встановлення тарифів, ціноутворення на природний газ за імпортним паритетом, на 10 млрд доларів США на поточний рік імпортуємо газу. Та ось у них зараз там дефіцит. Вони не можуть достатніх обсягів закачати в підземні сховища газ. А Росія не пропускає газ понад того контрактного зобов’язання – 40 мільярдів – тим самим шантажуючи, щоб ввели якомога швидше “Північний потік-2″. І тепер європейці самі зацікавлені в тому, щоб ввести якомога швидше, і щоб ціна на газ знизилася”, – сказав Долженков.

За словами політика, у зв’язку з тією ситуацією, яка відбувається в Європі, Україна – найбідніша держава в Європі – повинна буде платити за газ за підвищеними цінами.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору