Ужгородка

Новини Закарпаття

“Труболюб”: швидка, але якісна чистка газових котлів

Газовий котел, як і будь-який інший водонагрівач потребує періодичного очищення. Найчастіше прочищають нагрівальні елементи, форсунки від накипу і сажі. Якщо цього не робити, то установка перестане функціонувати в нормальному режимі й прийде в непридатність.

Коли необхідно проводити очищення

Частка обладнання виконується в наступних випадках:

  • в профілактичних цілях – плановий огляд і прочищення виконується один раз в 1-2 року, це залежить від жорсткості води;
  • коли знизилося ККД і ефективність обладнання;
  • в момент, коли установка взагалі перестала включатися в роботу.

Процес можливо виконати самостійно, але так легко можна і пошкодити робочі поверхні. Тому, якщо вам потрібна професійна чистка газових котлів, фірма “Trubolub” має штат спеціально навчених співробітників, які оснащені всім необхідним для виконання цієї роботи.

Промивання газового котла

Вона дозволяє повністю відновити нормальний режим роботи котла і повернути йому первісний ККД. Професіонали очищають нагрівач бустером. Цей метод здається візуально складним, але це зовсім не так. Спосіб дозволяє провести чистку без розбору установки та не впливає на її цілісність.

При цьому використовуються спеціальні хімічні засоби, здатні прибрати відкладення. Реагенти пройшли необхідні випробування в лабораторії, мають сертифікати, що свідчить про їхню безпеку для людей і навколишнього середовища. Під час проведення промивки вони взаємодіють тільки з відкладеннями, але нейтральні до матеріалу робочої поверхні.

Етапи процесу очищення:

  • установку відключають від системи водопостачання та опалення;
  • до патрубків приєднують обладнання за допомогою якого буде відбуватися прочищення;
  • готується розчин для промивання і подається в систему;
  • відбувається циркуляція робочої рідини;
  • після очищення розчин зливають в каналізацію;
  • заливають чисту воду і виконують підключення.

Якщо вам потрібна чистка котла, то компанія “Труболюб” прийме замовлення по телефону. Після того, як менеджер уточнить деякі моменти, приїде на місце проведення робіт з усім необхідним, проведе процедуру і підключить заново в систему. Все це відбувається швидко і якісно зі збереженням цілісності обладнання та без його розбору.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору