Ужгородка

Новини Закарпаття

Карасьов: Нам треба не ставити умови Путіну, а вирішувати проблеми з Росією по-іншому

Владі України треба не ставити умови президенту Російської Федерації Володимиру Путіну, а вирішувати проблеми з цією державою по-іншому.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив політолог Вадим Карасьов.

“Ми завжди думали, що наші проблеми з Росією за нас вирішать наші західні друзі, партнери. Виходить, не всі проблеми вони можуть вирішити. Ми самі створюємо проблеми, і Росія нам їх створює, ми їм створюємо. Значить, іноді якісь питання потрібно вирішувати по-іншому, наприклад, у двосторонньому форматі. Потрібно не виставляти якісь умови Путіну, а якщо це нам необхідно, а не США чи Німеччині, значить, треба йти. Навіть попри те, що подумають американці”, – сказав Карасьов.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору