Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про електроенергію в Україні: Ми сидимо в очікування підвищення тарифів

Німеччина та США обіцяють надати Україні мільярд доларів для підтримки енергетичного переходу на “зелену” енергетику, але це сприятиме підвищенню тарифів для населення.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Німеччина та США нам обіцяють дати мільярд на “зелену” енергетику, але нічого дорожчого, ніж відновлююча енергетика немає. Ми сидимо в очікуванні, що у нас виростуть тарифи. Тому що зупиняються атомні енергоблоки, тому що у нас криза в енергетиці пов’язана з накопиченням вугілля на ТЕС і вартість вітру і сонця дуже дорога, у держави постійно немає грошей, щоб заплатити. У нас понад 75% ринку відновлювальної енергетики – це європейські компанії, вони сюди ще раз зайдуть  і у нас підвищиться вартість електроенергії. Тобто наша продукція стане менш конкурентоздатною, а ми як громадяни будемо платити більше”, – розповів Мураєв.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору