Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Ми вибрали міфічну євроінтеграцію та з нас зробили американську колонію

Україна вибрала міфічну євроінтеграцію під приводом якої, з нас зробили американську колонію.

Так висловився у прямому ефірі НАШого лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Ми вибрали європейські цінності, міфічну євроінтеграцію під приводом якої з нас робили американську колонію. Жоден європеєць не обіцяє нам членство в ЄС, нам розповідають про десятиліття реформ, нас обманули, максимум вижали з нашої країни і продовжують затягувати гайки.  Якщо ми зараз не почнемо вести самостійну політику, я вам чесно скажу, ми як територіальне об’єднання навіть реалізуємось, нас розділять”, – зазначив Мураєв.

Також він додав, що ми втратили всі свої промислові потенціальні можливості, наші товари не потрібні на ринках Євросоюзу, а з країнами СНД ми не торгуємо.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору