Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна втратить 5-6 млрд доларів за рік, якщо транзиту газу не буде, – Мураєв

Українська газотранспортна система перетворюється на купу металу, що вимагає постійних інвестицій для підтримки її працездатності. І в разі, якщо транзит через Україну не піде, країна втратить від 5 до 6 млрд доларів.

Про це розповів лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ.

“Я абсолютно впевнений, що договір між США і Німеччиною – це декларація порожня. Єдине, що нас може якось убезпечати – це гіпотетичне зростання споживання газу в Європі, пов’язане із закриттям АЕС і відмови від вугільних ТЕС. Ось тоді вони, можливо, будуть більше споживати і тоді, можливо, існуючих потужностей у “Газпрому” не вистачить, щоб забезпечити потреби Європейського Союзу. Тоді наша ГТС може бути затребувана. Те, про що вони зараз поговорили, і Меркель сказала, що ми будемо докладати всіх зусилля, ми розуміємо, що це розмови на користь бідних”, – сказав політик.

Крім цього, за словами Мураєва, якби українською ГТС володіли ті, хто видобуває газ, Україна, як транзитери і кінцевий споживач, всі б були зацікавлені в її існуванні.

“Що сказав Міллер: “Якщо буде потреба у ЄС, якщо буде економічна доцільність в прокачуванні через Україну, тоді ми розглянемо цей варіант”. Якби трубою нашої газотранспортної системи володіли ті, хто видобуває газ, ми, як транзитери і кінцевий споживач, усі б були зацікавлені в її існуванні. Тепер ми розуміємо, що ГТС перетворюється на купу металу, вона вимагає постійних інвестицій для підтримки її працездатності. І в разі, якщо транзит з якоїсь причини через Україну не піде, ми втратимо з вами в рік від 5 до 6 млрд доларів”, – підсумував Євгеній Мураєв.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору