Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Якщо в Україні державна українська, це не означає, що потрібно наступати на права російськомовних

В Україні державна мова українська, але це не означає, що потрібно наступати на права національних меншин і російськомовного населення.

Таку думку висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми живемо в Україні, українська мова державна і потрібно заохочувати її розвиток. Але це не означає, що ми повинні наступати на права національних меншин і російськомовного населення. Що таке російська мова? Я народився в маленькому місті Зміїв, але навколо мене були одні російськомовні. Я думаю російською мовою, я купу літератури прочитав російською мовою. Російська мова – одна з шести офіційних мов ООН. Ви коли-небудь замислювалися, скільки мільйонів людей розмовляє російською? Весь пострадянський простір – 350 мільйонів, і всі країни соцтабору” , – сказав політик.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору