Ужгородка

Новини Закарпаття

Петровець: Історія Чауса дуже сильно зав’язана політично

Історія з екс-суддею Миколою Чаусом дуже сильно зав’язана політично.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний консультант Олег Петровець.

“Гонитва, як в детективах, правоохоронних органів за Чаусом, вона ж відбувається не з просто так. Навряд чи два топових правоохоронних органів – СБУ і НАБУ бігали за одним Чаусом для того, аби вислужитися перед країною і все ж таки притягнути його до відповідальності, як дуже відповідальні органи. Скоріше за все його історія дуже тісно політично зав’язана”, – зазначив Петровець.

Також він додав, що судячи з того, що СБУ все ж таки взяла Чауса спочатку у свої руки і навіть почала лікувати у Феофанії, то з ним була проведена бесіда і тому адвокат заявив клопотання про закрите засідання.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору