Ужгородка

Новини Закарпаття

Кірш: Операція “Буря” неможлива, бо у нас Росія, а не Сербія

Спецоперація “Буря” на Донбасі неможлива, бо замість Сербії у нас Росія з гігантським ядерним потенціалом.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат попереднього скликання Олександр Кірш.

“Бажаний сценарій для України – це звичайно сценарій припинення війни  на основі перегорів, але переговори не тільки, щоб повернути території, а, щоб повернулись люди, які хочуть жити в Україні, тому що силою повертати нікого не варто”, – сказав Кірш.

Також він додав, що Україна бореться не за людей, а за повернення територій.

“Один важливий момент – ми не боремось за серця і душі тих, хто знаходитись на Донбасі. Виходить, що ми боремось просто за території без людей. Тут проблема ускладнюється тим, що Сербія це не Росія, тому що там все це вдалося закінчити набагато швидше, а була б на місці Сербії гігантська Росія з ядерним потенціалом, все б так легко не вийшло. Тим паче потрібні переговори, якщо влада тільки знає, що вона хоче досягти”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору