Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: Влада каже, що ми повертаємо собі суб’єктність, тоді нащо нам Вашингтон

Аналітик експертного уряду Валентин Землянський заявив, що жодна країна, яка підписувала домовленості про асоціацію з Євросоюзом не мала так багато умов, як Україна.

Про це він повідомив в ефірі НАШого телеканалу 6 вересня.

Темою розмови стала заява Арестовича: “Мінського гачка” більше не існує, у Білому домі говорили про модернізацію угод.

“У нас є конфлікт з Москвою, є посередники – Берлін, Париж. Вашингтон тут де? Є політична частина і є економічна частина. Вашингтон тут ні до чого. Влада б’є себе в груди і каже, що у нас немає зовнішнього управління, тоді до чого тут Вашингтон? До речі, жодна країна, яка підписувала домовленості про асоціацію з Євросоюзом не мала так багато правил, умов й регуляцій, які отримала Україна”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням більше 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору