Ужгородка

Новини Закарпаття

Дострокові вибори можуть наблизити до миру на Донбасі, – економіст

Парламентські та президентські дострокові вибори можуть наблизити Україну до миру на Донбасі.

Таку думку висловив економіст Юрій Атаманюк в ефірі телеканалу НАШ.

“Про виконання мінських домовленостей ми говоримо з 2015 року від їх підписання. Наблизити нас до миру можуть тільки дострокові вибори як парламентські, так і президентські. Тоді конкретна політична сила, яка буде йти та чесно з народом говорити, що ми бачимо мир шляхом виконання мінських домовленостей, тому що іншого немає, і все інше – це популізм, то третій варіант буде гірше”, – зазначив економіст.

За його словами, якщо народ повірить не в популізм, а дасть карт-бланш політичній силі, вона сформує більшість, тоді будуть виконуватися мінські угоди.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору