Ужгородка

Новини Закарпаття

Атаманюк: Ймовірно, Разумков готується до переманювання електорату Зеленського

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков готується до переманювання електорату президента Володимира Зеленського.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу економіст Юрій Атаманюк.

“Я думаю, що у Дмитра Олександровича є мотив і це нормальний, християнський, гуманний, людський мотив, що він не готовий ставити свій підпис під порушенням закону, під популізмом, під погіршенням життя людей і тому він йде всупереч і готовий очолити політичний рух, яке буде активно поглинати на себе виборця саме сьогоднішнього президента”, – сказав Атаманюк.

Також він додав, що на минулих виборах президента, українці голосували проти війни, мародерства та корупції.

“Багато говорилось про те, як сьогоднішній президент виграв. Він виграв, тому що голосували проти Порошенка. Всі розуміли, що, на жаль, не дуже готова професійно була кандидатура, але всі голосували проти продовження війни, мародерства та корупції”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору