Ужгородка

Новини Закарпаття

Зустріч Зеленського з Путіним відбудеться до Нового року, – Мураєв

Зустріч президента України Володимира Зеленського з його російським колегою Володимиром Путіним відбудеться в поточному році.

Таку думку висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ.

За словами політика, Україна найближчим часом не вступить в Євросоюз.

“Із ситуації в Україні всі наші так звані партнери вичавлювали максимальну вигоду. Європа отримувала трудові ресурси наших мігрантів, які працюють і підіймають ВВП європейських країн. Вони отримували наш ліс, сировину, захистили своїх товаровиробників квотами, стандартами, а ми відкрили їм ринок. І все це робилося під приводом того, що рано чи пізно ми туди вступимо, ми будемо частиною європейської сім’ї. Зараз ми розуміємо, що цього не буде, вони про це прямо говорять”, – сказав Мураєв.

Також Євгеній Мураєв переконаний, що зустріч президентів України та Росії відбудеться до Нового року.

“Я впевнений, що поїздка Зеленського, попри слова, які сказали сьогодні в Кремлі, що до нового року не буде (зустрічі Зеленського з Путіним – ред.) – буде. Я більш ніж упевнений. Я впевнений, що зараз ведуться переговори. І думаю, що за зачиненими дверима Байден сказав, що вирішити проблему України без Росії неможливо”, – сказав політик.

Крім цього, як зазначив лідер партії “НАШІ”, Меркель не просто так їздила спочатку до Байдена, потім повинна була приїхати до Зеленському, але чомусь спочатку заїхала до Путіна – вони узгоджували позицію.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору